זאת הייתה 2010 - חלק א'

2010 הייתה אחת השנים העמוסות שהיו לי - ללא ספק.
בין פרוייקטים שונים שהייתי מעורב בהם לבין יוזמות חדשות ("מוזיקאי במשרה מלאה" - בלוג עצות ורעיונות לקידום אמנים עצמאיים הוא רק הסנונית הראשונה) בקושי מצאתי זמן לשקוע באלבומים חדשים.

יצא לי לשמוע את ה"גדולים" - ארקייד פייר, ג'ואנה ניוסום, הרוטס ועוד. עדיין, לעומת שנים קודמות הרגשתי שלא שמעתי מספיק מוזיקה חדשה כדי שבאמת אעשה בחירה מושכלת, אלא יותר כמו לסקור מתוך המעט שיצא לי באמת להתעמק בו.

למזלי, הסביבה הקרובה שלי מלאה באנשים מדהימים עם טעם מצויין במוזיקה שגם יצא להם להאזין להרבה יותר דברים ממני. אז חשבתי, למה לא לתת להם את הבמה בעצם?

החוקים היו פשוטים - עד 13 שירים שיצאו בשנת 2010 ורק להקות מחו"ל (עקב כל מיני "גילוי נאות" למיניהם).נכון לעכשיו אני עוד לא בטוח כמה מיקסטייפים יהיו בסדרה הזאת עד סוף דצמבר, אבל כל פעם שיגיע אחד חדש הוא מיד ייעלה פה לאוזניכם.

2010 ע"פ הילה דגן


המיקסטייפ הראשון נערך ע"י הילה דגן (חפשו אותה בפייסבוק וב - טוויטר). מעבר לזה שהיא בחורה אדירה (שלאחרונה הייתה בארבע הופעות ברצף של הטווילייט סינגרז! ) יש לה טעם מצויין במוזיקה וכמעט כל המלצה שלה תמיד פוגעת בול מבחינתי.את המיקסטייפ של הילה אפשר להוריד פה


רשימת השירים:


Gorillaz - Stylo
Grinderman - Heathen Child
The Walkmen - Blue As Your Blood
The Black Keys - I'm Not The One
The National - Anyone's Ghost
Sufjan Stevens - Vesuvius
Broken Bells - Sailing To Nowhere
Yeasayer - Madder Red
Hot Chip - Hand Me Down Your Love
James Blake - Limit to Your Love
Mark Lanegan & Isobel Campbell - You Won't Let Down Again
The Twilight Singers - Blackbird and The Fox
Mike Patton - Senza Fine

הייתם עסוקים מדי בלרוץ מהר לראות את רשימת השירים ופספסתם את הלינק להורדה? אל תדאגו - הנה הוא שוב


0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה